Засідання Приймальної комісії КНУ

26.02.2016
24 лютого відбулося засідання Приймальної комісії КНУ імені Тараса Шевченка. Йшлося про підготовку до вступної кампанії 2016 року.

Голова комісії ректор Леонід Губерський закликав усіх відповідальних за вступну кампанію на факультетах та в інститутах детально вивчити і усвідомити суть змін, закладених Міністерством освіти і науки України в Правила вступу на 2016 рік, щоб уникнути будь-яких збоїв у роботі.

Про підготовку до Вступної кампанії, організацію роботи Приймальної комісії КНУ та особливості Вступної кампанії 2016 року доповіли заступник Голови Приймальної комісії В. А. Бугров та відповідальний секретар Приймальної комісії А. П. Креневич. Ними було озвучено календар та новації вступної кампанії 2016.
)

На засіданні Приймальної комісії директори інститутів, декани факультетів, директори коледжів доповіли про поновлення та переведення на навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.