Заява Студентського парламенту Університету

24.02.2016
Студенти КНУ висловлюють свою стурбованість подіями, що розгорталися в Києві 20-21 лютого цього року.

Ми переконані, що в такий важкий для українського народу час, коли держава бореться за свою незалежність в умовах неоголошеної війни, наша країна потребує максимальної консолідації та згуртування всіх громадян, політичних сил і громадських організацій.

Недопустимо спекулювати на почуттях людей, використовувати трагічні події лютого 2014 року для досягнення власних політичних амбіцій, руйнувати тим самим інтеграційні процеси в Україні.

Будь-які спроби підірвати спокій у столиці можуть бути використані ворогами нашої держави. Пам'ятайте це.

Відтак, закликаємо студентів не брати участь у масових заходах, проведення яких може призвести до порушення законодавства України, а свої цілі досягати виключно законним способом.

Студентський Парламент Університету