Вшанування Героїв Небесної сотні у Шевченковому університеті

19.02.2016
19 лютого у вестибюлі Червоного корпусу своєї Альма-матер зібралися студенти, викладачі, співробітники, ветерани Університету.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні і провели акцію «Запали свічку».
Мерехтливі вогники свічок нагадали присутнім події Революції Гідності та імена тих, хто, не вагаючись, поклав своє життя на вівтар свободи і незалежності України.

Ректор університету Леонід Губерський, звертаючись до присутніх, сказав, що ніколи не будуть забуті імена Героїв, і завжди вони надихатимуть патріотів, особливо молодих співвітчизників, на беззастережне служіння Батьківщині.

В акції взяли участь проректори Володимир Бугров, Віктор Мартинюк, В’ячеслав Шамрай, голова профспілкової організації Володимир Цвих, голова Ради ветеранів університету Федір Кирилюк.

А потім в аудиторії імені Михайла Максимовича всі разом ще раз занурилися в історичні події на Майдані та на вулицях Інститутській та Грушевського, відтворені в документальній стрічці «Сильніше, ніж зброя».

Завтра об 11 годині всі разом підемо до місця їхнього Подвигу. Герої не вмирають!