Спартакіада «Бадьорість та здоров’я» визначила кращих у бадмінтоні

25.01.2016
Протягом двох днів, 22 та 23 січня, в спортивній залі «Інституту геології» проходили змагання з бадмінтону в рамках Спартакіади «Бадьорість та здоров’я» серед професорсько-викладацького складу університету.

В День соборності України були розіграні медалі в жіночих змаганнях. Усі призові місця посіли представниці кафедри фізичного виховання та спорту: бронзову нагороду отримала А. І. Козятек., срібло виборола Г. В. Красовська, а перше місце посіла Н. М. Богданова.

23 грудня змагання з бадмінтону продовжили чоловіки. За підсумками змагань третє місце посів В. Кузенко (факультет кібернетики), другим став С. Ауербах (географічний факультет), перемогу святкував Молочко М. (географічний факультет). Вітаємо і бажаємо нових перемог!