Відбудеться Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності “Економічна теорія”

03.04.2006
Відповідно до Наказу Міністерства освіти та науки України від 13 грудня 2005 року №716 “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2005/2006 навчального року” 4-7 квітня 2006 року на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводиться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2005/2006 навчального року зі спеціальності “Економічна теорія”.

Олімпіада зі спеціальності “Економічна теорія” проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, створення атмосфери творчого змагання, в умовах якого найбільш повно розкривається інтелектуальний потенціал талановитої особистості.

До участі в олімпіаді запрошено студентів економічних спеціальностей 55 вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації, які навчаються за спеціальністю “Економічна теорія”, і для яких відповідна дисципліна є фаховою, а також студентів, які вивчали цю дисципліну не менше одного семестру. В другому етапі олімпіади від кожного навчального закладу передбачається участь 3 студентів-переможців першого етапу, який проводився у відповідних навчальних закладах з 20 грудня 2005 року по 15 березня 2006 року. Таким чином, запланована кількість учасників олімпіади складає 165 осіб з 19 регіонів (АР Крим, 17 областей України та Російської Федерації).

Відкриття конференції відбудеться 5 квітня 2006 року о 9:30, за адресою: вул. Васильківська, 90а, актова зала.