Відбулося засідання Ректорату КНУ

22.01.2016
22 січня під головуванням ректора Леоніда Губерського відбулося засідання Ректорату КНУ імені Тараса Шевченка. Були розглянуті та обговорені питання: про принципи встановлення надбавок до посадових окладів співробітникам КНУ; аналіз організації навчального процесу на географічному факультеті; підсумки видавничої діяльності у КНУ за 2015 р. та план роботи видавництва на 2016 р. У розгляді першого питання було заслухано інформацію головного бухгалтера КНУ Денисенко В. П. про фінансовий стан університету, бюджетні надходження і видатки з бюджету, обов»язкові і можливі на підставі закону виплати з загального та спеціального фондів, а також принципи і підстави для призначення надбавок. Наразі йде детальне обрахування всіх фінансових можливостей для встановлення надбавок до посадових окладів за узгодженими принципами. Було також заслухано звіт комісії про організацію навчального процесу на географічному факультеті. Присутні жваво обговорили висновки комісії, адже чимало подібних проблем є і на інших факультетах. Було рекомендовано принциповіше підходити до формування навчальних планів, приділяти більше уваги їх наповненню аби уникнути дублювання дисциплін, зокрема, в бакалаврських та магістерських програмах, а також обговорити матеріали комісії на Вченій раді факультету. На засіданні Ректорату було також обговорено результати видавничої діяльності КНУ і схвалено видавничий план на 2016 рік. Для його успішної реалізації директор видавничо-поліграфічного центру Новікова Г. Л. закликала усі факультети дотримуватися режиму суворої економії, зважаючи на дорожнечу поліграфічних матеріалів.