Київський університет відсвяткував День філолога

31.03.2006
День філолога відсвяткували викладачі та студенти Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка 29 березня 2006 року.

В Інституті філології березень є одним з найурочистіших місяців року. Адже практично весь місяць проходить під знаком Кобзаря. Відбуваються різні святкові концерти, зустрічі з лауреатами Шевченківської премії, проводяться науково-практичні конференції. Щодо Дня філолога, який уже багато років святкується 29 березня, то й до сьогодні достеменно невідомо чому вибрано саме це число.

Цього року святкування дня філолога перетворилось на велику концертну програму. Студенти зі сцени актової зали Головного корпусу університету вітали всіх філологів з професійним святом. Вони своїми виступами дарували кожному гарний настрій. Пролунали в цей день вітання директора Інституту філології Григорія Семенюка. Григорій Фокович побажав всім весняного настрою, кохання та успіхів у навчанні.

Наступні >>