Оголошується конкурс «ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ»

13.01.2016
До участі в конкурсі запрошуються команди молодих, цілеспрямованих, відповідальних викладачів, співробітників, аспірантів, студентів, які мають бажання бути корисними для університету та розробляти нові програми.
Результатом проекту повинна бути розроблена та впроваджена технологія електронного документообігу.

Технологія повинна базуватися на засобах:
- обробки паперової кореспонденції (сканування, розпізнавання, класифікація, реєстрація, відправка адресатам);
- обробки електронної кореспонденції (класифікація, реєстрація, відправка адресатам);
- захисту інформації (в тому числі технічних, програмних і організаційних);
- електронного підпису;
- супроводження електронної документації;
- ведення сховища електронної документації;
- ведення активної копії сховища електронної документації;
- ведення архіву електронної документації.

Компоненти:
1. Нормативно-організаційні засади електронного документообігу.
2. Регламенти електронного документообігу.
3. Інформаційна технологія електронного документообігу.

Обов’язковим є проведення навчання працівників університету, які будуть працювати з засобами технології електронного документообігу.

Чекаємо на ваші пропозиції до 24-00 31.01.2016 р. на електронну адресу: teslya1958@ukr.net.

В пропозиції обов’язково зазначте:
Керівник команди: (ПІБ, посада).
Члени команди (ПІБ, посади).
Що ви плануєте зробити і в які терміни.
Де буде працювати команда.
Що потрібно для вашої роботи від Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Розмір оплати по проекту (зарплата і обладнання).
Розмір оплати на 2016 рік (зарплата і обладнання).
Термін завершення.

Примітка: оплата передбачається за трудовими угодами, тому з вказаного розміру оплати буде відраховуватися прибутковий податок, та інші податки на зарплату, що нараховуються бухгалтерією на основну зарплату працівників університету. Це приблизно 20%.

Переможець конкурсу буде визначатися за наступними критеріями:
1. Запропонований результат проекту (що ви плануєте зробити).
2. Термін виконання.
3. Додаткові потреби від Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
4. Оплата праці.