Наукова бібліотека пропонує тестовий доступ до баз платформи Web of Science

11.01.2016
Шановні читачі-користувачі!
стала одним із співзасновників Консорціуму e-VERUM (http://everum.org.ua), створеного з метою покращення забезпечення електронними інформаційними ресурсами університетських та науково-дослідних установ України, підвищення продуктивності та ефективності діяльності вчених, сприяння збільшенню числа публікацій у провідних наукових виданнях, поліпшення показників української науки в міжнародних рейтингах.

З 1 січня до 29 лютого 2016 року Наукова бібліотека ім. М. Максимовича, у межах проекту «ТОРНАДО» від Консорціуму e-VERUM, пропонує вам скористатися тестовим доступом до баз відомої наукометричної платформи Web of Science від корпорації Thomson Reuters:
Web of Science Core Collection:
- Science Citation Index Expanded – бібліографічна база статей з більш ніж 8500 провідних наукових і технічних журналів світу з 150 дисциплін,
- Social Science Citation Index – бібліографічна база статей з 3000 світових журналів з 50 суспільствознавчих дисциплін,
- Arts and Humanities Citation Index – бібліографічна база статей з більш ніж 1 700 провідних світових журналів з мистецтва та гуманітарних наук,
- Conference Proceedings Citation Index – база матеріалів конференцій,
- Book Citation Index – інструмент пошуку по базах журналів, книг та матеріалів конференцій;
- Journal Citation Reports 2004-2014 – результати оцінки провідних журналів світу на основі даних цитування;
- Derwent Innovations Index – база даних по патентах;
- Medline® (доступ до архівних файлів до 1950 р.) – бібліографічна база статей з медичних наук.

Доступ надається лише з локальної мережі Університету!

Звертаємо вашу увагу, що після завершення терміну тестового доступу, за результатами аналізу інтенсивності використання запропонованих для роботи баз даних, керівництвом університету буде прийнято рішення щодо актуальності та необхідності здійснення передплати означених баз в подальшому.

Ваші відгуки та пропозиції прохання надсилати керівнику Служби інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Назаровець Марині за адресою: marinanazarovets@gmail.com .