Студенти-іноземці святкували новоріччя

22.12.2015
18 грудня 2015 р. відбувся святковий новорічний концерт на підготовчому відділенні для навчання іноземних громадян. На концерті був присутній проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) Петро Бех, який привітав усіх присутніх в залі з новорічними святами та вручив студентам грамоти за активну участь у культурно-мистецьких заходах університету.

Цього вечора в залі була присутня особлива гостя – заслужена артистка Автономної Республіки Крим Ленара Османова. Святковий настрій панував завдяки національним танцям студентів із Туркменістану та Китаю, запальному танцю українських дівчат, чудовим пісенним номерам студентів з Азербайджану, Марокко, Китаю, Монголії. Студенти з Еквадору, Кореї, Марокко, Азербайджану, Китаю привітали всіх присутніх різними мовами та розповіли про новорічні традиції своєї батьківщини.