Перші підсумки роботи Громадянського форуму КНУ

18.12.2015
Робота Першого Громадянського форуму КНУ була продовжена у восьми секціях. На них відбулася презентація індивідуальних і колективних проектів громадянського життя університету.

Після їх обговорення кожна секція, прийняла відповідні консолідовані рішення. Вони були оприлюднені модераторами на підсумковій дискусії в ході заключного пленарного засідання.

Активну участь у їх обговоренні взяли ректор КНУ Леонід Губерський, Голова Оргкомітету Форуму, перший проректор КНУ Олег Закусило, Голова Ради ветеранів Федір Кирилюк, декани факультетів, активісти. Було прийнято рішення зробити Громадянський форум традиційним і проводити його щорічно.

Завершили Форум виконанням Гімну Університету і Зверненням до університетської спільноти. Підсумкові документи опрацьовані за результатами Першого Громадянського Форуму Київського національного університету імені Тараса Шевченка будуть найближчим часом оприлюднені на університетському сайті