Посол Держави Ізраїль в Україні відвідав університет

17.12.2015
17 грудня ректор КНУ Леонід Губерський прийняв в університеті Надзвичайного і Повноважного посла Держави Ізраїль в Україні ЄліаваБєлоцерковські. В зацікавленій розмові йшлося про розширення співробітництва в галузі освіти і, зокрема, в науковій тематиці. Поки що КНУ імені Тараса Шевченка співпрацює з Тель-Авівським університетом. Ця угода діє з 2007 року. Обидві сторони зацікавлені в більш тісних контактах. Тому були запропоновані нові актуальні напрямки співпраці. Тим більше, що для цього є всі умови і спільне бажання. Присутній на зустрічі директор Інституту філології професор Григорій Семенюк ініціював створення в ІФ, де на сьогоднішній день успішно діє 20 центрів іноземних мов, центру вивчення мови іврит. Є певні перспективи участі у спільних проектах з ізраїльськими підприємствами, зацікавленими у наукових дослідженнях університетських вчених. Про них говорив проректор КНУ з науки професор Віктор Мартинюк. Було домовлено, що першим кроком до розширення освітніх контактів буде візит до КНУ у січні наступного року ректора Аріельського університету, який виступить перед науковцями КНУ і проведе перемовини про співпрацю. На зустрічі був присутній проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв"язки) професор Петро Бех.