У КНУ держслужбовці України підвищать кваліфікацію з аглійської мови

09.12.2015
Англійська мова є невід’ємним атрибутом успішної людини і країни вцілому. Англійська мова набуває особливого значення, враховуючи європейську інтеграцію України та стрімкий розвиток міжнародного бізнес-середовища.
. Цього ж дня наш Київський національний університет імені Тараса Шевченка підписав угоду з Організацією Північноатлантичного Договору (НАТО, м. Брюссель) про організацію мовних курсів для вдосконалення володіння англійською мовою державними службовцями.

В грудні Навчально-науковий центр державного управління та фінансового контролю Інституту післядипломної освіти університету розпочав перший етап підвищення кваліфікації державних службовців сфери безпеки і оборони – тестування. За результатами тестування 600 кандидатів від Міністерства оборони України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Рахункової палати України, Адміністрації державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної архівної служби України та інших державних органів були розділені на групи за рівнями підготовки.

А вже 7 грудня розпочато другий етап – практичний курс англійської мови для державних службовців тривалістю 180 годин.До викладання залучені кращі в університеті фахівці-методисти знавці англійської мови. Метою навчання українських державних службовців, задіяних в процесі інтеграції України в ЄС, є розвиток володіння англійською мовою шляхом покращення розуміння відповідної лексики, поглиблення знання термінології та вдосконалення мовних навичок професійного спілкування на нарадах, дискусіях, робочих групах тощо.

Попереду третій етап підвищення кваліфікації – модульні тести, іспит. Тому бажаємо усім учасникам проекту ефективної роботи і успішного складання завершального іспиту.