Курсантам ВІКНУ вручено сержантські погони

09.12.2015
З нагоди Дня Збройних Сил України на стройовому плацу Військового інституту відбулася урочиста церемонія вручення чергових військових звань молодшим командирам.

У церемонії взяли участь т. в. о. заступника начальника Військового інституту полковник Віктор Добровольський, заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник В’ячеслав Кирик та заступник начальника Військового інституту по роботі з особовим складом полковник Віктор Уліч.

Вітаючи присутніх, полковник В. Уліч підкреслив, що сьогодні у курсантів два свята – 24 річниця Збройних Сил України і отримання військових звань сержантським складом.

– Для кожного курсанта отримати сержантські погони – це мрія, що була у нього на початку вступу до Військового інституту, коли він вперше одягнув погони. Тепер ця мрія збулася! – наголосив полковник Віктор Уліч і зазначив, що командири навчальних відділень та груп повинні відчувати всю важливість свого військового звання.
Після церемонії вручення особовий склад пройшов урочистим маршем.