Містер Дипломат - 2015 в Інституті міжнародних відносин!

02.12.2015
Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка запрошує усіх бажаючих відвідати інтелектуально-розважальне шоу «Містер Дипломат» – конкурс серед студентів Інституту міжнародних відносин 4 – 6 курсів за звання найталановитішого дипломата серед студентства.

Захід присвячено Дню дипломатії в Україні – 22 грудня.

Наразі Інститут міжнародних відносин є одним з небагатьох навчальних закладів, що готує дипломатів-професіоналів, конкурс надасть змогу оцінити рівень підготовки студентів-міжнародників у таких дисциплінах як дипломатичний протокол та етикет, іноземні мови, визначить їх інтелект і кмітливість та перевірить їх готовність до опанування дипломатичної професії.

Місце проведення: вул. Мельникова 36/1, Велика актова зала Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка

Час зустрічі: 10 грудня 2015 року о 17.00.

Тож Інститут міжнародних відносин запрошує усіх охочих долучитися до унікальної події та отримати незабутні емоції, адже на Вас чекає багато сюрпризів!

Прес-центр ІМВ