Перемога студентів КНУ. Цього разу в плаванні

30.11.2015
В приміщенні басейну КНУ імені Тараса Шевченка пройшли змагання з плавання серед збірних команд студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, які розташовані на території Голосіївського району міста Києва.

КНУ імені Тараса Шевченка було представлено двома командами. Перемогу у змаганнях здобув Київський національний університет імені Тараса Шевченка, команда №1, почесне ІІ місце посіла команда Національного університету харчових технологій, III місце - Національного університету біоресурсів і природокористування України, IVмісце – КНУ імені Тараса Шевченка, команда №2.

Склад команди-переможця (команда №1): О. Карпенко (економічний ф-т), І. Підвальний (ФРЕКС), С. Косенко (ІМВ (ВІКНУ)), М. Коваль (ННЦ «Ін-т біології»), В. Назаренко (ф-т інформаційних технологій), О. Лященко (ННЦ «Ін-т біології»), А. Кулік (ІМВ), А. Вяльцева (фізичний ф-т),

Тренер команди – викладач кафедри фізичного виховання та спорту І.В. Глушенко.

Вітаємо студентів нашого університету з перемогою і бажаємо нових досягнень у спорті!