Делегація університету АДАМАС (ІНДІЯ) відвідала університет

26.11.2015
24 листопада 2015 року КНУ імені Тараса Шевченка відвідала делегація університету Адамас (Калькута, Індія) на чолі з Ректором Саміт Рей (Samit Ray). У складі делегації були директор міжнародного офісу професор Парімал Чандра Бісвас (Dr. Parimal Chandra Biswas), президент RICE Group Cуоржит Бісвас (Surijit Biswas).

Відбулася зустріч з першим проректором КНУ О. Закусилом, проректором з наково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) П. Бехом. В ході зустрічі підписано Угоду про співробітництво між Університетом Адамас та КНУ імені Тараса Шевченка.

На зустрічі обговорювалися питання інновацій у науковому співробітництві. В обговоренні взяли участь начальник Управління міжнародного науково-технічного співробітництва та інноваційних технологій університету Заславський В.А., професор хімічного факультету Войтенко З.В., професор Ястремський О.І.

Управління міжнародного науково-технічного
співробітництва та інноваційних технологій університету