Брейн-ринг «Битва Географів»

23.11.2015
18 листопада у стінах нашого факультету відбувся географічний брейн-ринг “Битва географів”, у якому взяли участь студенти всіх курсів. За право отримати статус “найсильніших” боролися 8 команд.

Перевірити свої знання та вміння команди мали змогу у 4 видах змагань. Зокрема у змаганні “Цікава Україна” команди отримували 4 запитання, та всього за 2 хвилини мали обрати населений пункт, про який йшлося, та позначити його на карті. Останнім та, беззаперечно, найяскравішим етапом брейн-рингу став “Крокодил”, де команди чимшвидше мали показати географічне поняття за допомогою рухів та міміки.

За підрахунками 4 конкурсів перемогу здобули “Неадеквати” (склад команди: Шемчук Максим, 5 курс; Усик Богдан, 5 курс; Ляшенко Михайло, 5 курс; Решетняк Олена, 2 курс; Єрмакович Максим, 1 курс) 2 місце виборола команда “ПерісО’Хілтон”, а 3 - ”Літр кави з молочком”.

Всі команди були нагороджені призами, серед яких були наукові видання, що надали кафедри факультету.