Головні призи фестивалю «Мистецтво без кордонів» - наші!

13.11.2015
12 листопада 2015 року за підтримки Міністерства культури України та Міністерства освіти і науки України відбувся Міжнародний фестиваль - конкурс мистецтв іноземних студентів в Україні "Мистецтво без кордонів".

Метою фестивалю стало зміцнення міжнаціональних зв”язків, виховання толерантності, поваги та розуміння розмаїття культур різних країн, вивчення національних традицій України через творче спілкування. Колективи та виконавці нашого Університету отримали майже всі головні призи. Церемонія нагородження переможців та Гала-концерт відбулися в Українському домі.

Народна хорова капела «Дніпро», народний ансамбль української музики «Роксоланія», музично-пластичний театр «Селіна», студія драматичного театру «Голос» отримали Гран-прі конкурсу. Лауреатами першої премії стали народна студія індійського танцю «Накшатра» та студія східного танцю «Маріам» .

Головною нагородою для переможців стане участь в Міжнародному фестивалі – конкурсі українських та європейських студентів «Мистецтво без кордонів»,що проходитиме в м. Порту, Республіка Португалія у квітні 2016 року.