Ректор удостоєний азербайджанського ордена

13.11.2015
13 листопада до КНУ імені Тараса Шевченка з почесною місією завітав Голова міжнародного альянсу «Азербайджан-Україна» Ельмар Мамедов. Він вручив ректору академіку Леоніду Губерському Золотий Знак почесного члена Міжнародного альянсу «Азербайджан-Україна» та «Орден Пошани».

У розмові з ректором Голова міжнародного альянсу зазначив, що студенти-азербайджанці, які одержали дипломи Шевченкового університету дають надзвичайно високу оцінку якості навчання в університеті і професорсько-викладацькому колективу. «Я уважно слідкую за діяльністю університету, за тим як зростають його рейтинги і з впевненістю констатую, що випускники вашого навчального закладу мають високопрофесійну підготовку та є найбільш затребуваними на ринку праці», - підкреслив Ельмар Мамедов.