Володимир Литвин побував у Київському університеті

06.03.2006
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин взяв участь у роботі розширеного засідання Вченої Ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яке відбулась 6 березня цього року.

Володимир Михайлович прочитав наукову доповідь “Виборча система в Україні”, після чого відповів на численні запитання студентів. Покинув стіни Червоного корпусу Володимир Литвин не з порожніми руками. Ректор Київського національного університету академік Віктор Скопенко подарував Голові Верховної Ради книгу “Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Незабутні постаті”, яка нещодавно вийшла у світ. “Я впевнений, що серед непересічних постатей представлених у цій книзі Ви зайдете своїх викладачів”, - зауважив Віктор Васильович.

Також під час розширеного засідання Вченої Ради відбулось вручення дипломів лауреатам премії імені Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка. За рішенням Вченої Ради університету від 06.02.2006 року премія імені Тараса Шевченка присуджена:

За підручники та навчальні посібники: Віктору Шевчуку – професору, завідувачу кафедри загальної та історичної геології геологічного факультету Володимиру Михайлову; професору кафедри геології родовищ корисних копалин, декану геологічного факультету; Петру Шищенку, професору кафедри географії України географічного факультету; Олександру Мариничу, професору, раднику дирекції інституту географії НАН України.

За наукові праці: Володимиру Різуну, професору, директору Інституту журналістики; Тетяні Трачук, асистенту кафедри теорії масової комунікації Інституту журналістики; Олександру Кукушу, професору кафедри математичного аналізу механіко-математичного факультету.

Молодим вченим: Лесі Чубук, доценту кафедри теорії та прикладної економіки економічного факультету; Оксані Сліпушко, кандидату філологічних наук, асистенту кафедри історії української літератури та шевченкознавства Інституту філології.

Студентам та аспірантам: Олені Литвин, аспірантці кафедри управління зовнішньоекономічної діяльності Інституту міжнародних відносин; Марині Гладиревській, студентці четвертого курсу кафедри землезнавства і геоморфології географічного факультету.