Ветерани Університету обрали нового голову Ради

28.10.2015
28 жовтня 2015 відбулося розширене засідання Ради ветеранів КНУ імені Тараса Шевченка. На ньому ветерани університету обрали нового голову Ради – професора філософського факультету Федора Михайловича Кирилюка та першого заступника голови – доцента Інституту філології Ларису Іванівну Коваленко.

В ході засідання присутні обговорили питання: про відзначення 71-ої річниці визволення України й 72-ої річниці звільнення Києва від нацистських загарбників; про внесення змін до «Положення про Раду ветеранів Київського національного університету імені Тараса Шевченка; про організацію підготовки до проведення Звітної конференції Ради ветеранів Університету, про стан та основні напрямки реорганізації роботи ветеранської організації у контексті та на виконання Указу Президента України № 580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020роки» від 13.10.2015 р.