На ФРЕКС пройшла конференція APHYS'2015

27.10.2015
На факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем вже водинадцяте пройшла щорічна Міжнародна наукова конференція "Electronics and Applied Physics" (APHYS’2015). На неї надіслано майже 100 доповідей (8 секцій), авторами яких є фахівці (переважно молоді) з 10 країн Європи та Америки та з понад 60 навчальних та наукових закладів. Традиційно праці конференції видаються англійською мовою. Цікаво, що вперше до нас приїхав доповідач з Південної Америки – з Еквадору. На пленарному засіданні виступив із доповіддю В.В. Рибак, заступник директора об’єднання «Арсенал».
Доповідь «ОПТИКО-ЕЛЕКТРОННІ ПРИСТРОЇ ДЛЯ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ТА ДИСТАНЦІЙНОГО ЗОНДУВАННЯ» активно обговорювалася. Доповідач відповів на численні запитання присутніх. Для учасників конференції була проведена пішохідна екскурсія центром Києва.