Відбувся німецько-український тренінг

23.10.2015
20-21 жовтня 2015 р. Німецька служба академічних обмінів (DAAD) спільно з Центром німецького права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та ГО «Німецько-український правознавчий діалог» у рамках проекту «Попередження конфліктів та діалог з громадянським суспільством країн східного партнерства» провели Німецько-український тренінг з системного розуміння основоположних прав людини (права на свободу мирних зібрань та права на свободу думки і слова).

Тренінг провели проф. Роман Мельник (Центр німецького права КНУ імені Тараса Шевченка), Віта Володовська (Інститут Медіа Права, Київ), д-р Бернхард Шлоєр (ГО «Німецько-український правознавчий діалог», Німеччина), д.ф.н. Шаблій О.А. (ГО «Німецько-український правознавчий діалог», Україна).

Учасники тренінгу - студенти, аспіранти, викладачі українських юридичних факультетів, судді КСУ та представники громадських, зокрема правозахисних, організацій - порушили і обговорили актуальні проблеми, пов'язані із дотриманням основоположних прав людини в Україні, запропонували системний підхід до забезпечення дотримання цих прав усіма суб'єктами демократичного суспільства. та ГО «Німецько-український правознавчий діалог»