Проект «Наш Шевченко» зібрав небайдужих

16.10.2015
Проект «Наш Шевченко» зібрав небайдужих 15 жовтня у Великій залі університетського корпусу на вул.. Мельникова, 36 відбулася прем»єра мистецького проекту «Наш Шевченко». Мистецький проект дуету «ТЕЛЬНЮК: СЕСТРИ» та Національного симфонічного оркестру України на вірші Тараса Шевченка - це (13 пісень), покладених на музику Лесі Тельнюк та Валентина Сильвестрова. Оркестрував музику для виконання симфонічним оркестром диригент Національного симфонічного оркестру України Володимир Сіренко. Митці розкодували поезію Тараса Шевченка, ритміку віршів, подарували їм життя, втіливши у звучання. «Символічним стало те, що «Наш Шевченко» вперше зазвучав у стінах Шевченкового Університету. І вже стає традицією реалізація благодійних проектів спільно з дуетом «Тельнюк: Сестри» та Національним симфонічним оркестром України на підтримку українських військових. В умовах тривалих військових подій на Сході України ми маємо не очерствіти душею, не звикнути і не збайдужіти – хлопцям потрібна наша підтримка, турбота, вдячність» - Оксана Данильченко, організатор проекту. За підтримки Міністерства оборони України під час заходу експонувався військово-історичний фотопроект Анни Сенік «Воїн крізь віки» Захід відбувся під патронатом ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка академіка НАН України Л.В. Губерського, за участю третього президента України В.А. Ющенка з дружиною, Міністра закордонних справ України (2007- 2009 рр.) В.С. Огризка, Міністра культури і туризму України Василя Вовкуна (2007-2010 рр.), поета Івана Малковича, письменника, літературознавця Дмитра Стуса, режисера Сергія Проскурні та багатьох інших відомих гостей. На акції були присутні й курсанти ВІКНУ , викладачі та студенти Університету - учасники бойових АТО. Загалом від продажу квитків та благодійних внесків було зібрано 45 тисяч гривень. На ці кошти будуть куплені медикаменти і спорядження необхідне для 46-го батальйону спецпризначення «Донбас-Україна», у лавах якого служить і студент історичного факультету КНУ Артем Новіков.

Фото: прес-центр