Університет вшановує героїв

13.10.2015
В переддень всенародного свята - Дня захисника України, що цьогоріч вперше відзначається на державному рівні, студенти, викладачі та співробітники Шевченкового університету з квітами прийшли до меморіального місця на фасаді Червоного корпусу, де встановлено Пам»ятний знак, що тепер об»єднує і символізує подвиг усіх поколінь університетських героїв -захисників, тих хто боровся зі зброєю в руках за незалежність України в минулих війнах, військових конфліктах, у зоні АТО і поклав за це своє життя.
Після покладання квітів у Мистецькому салоні університету відбулася зустріч керівництва університету з безпосередніми учасниками АТО - студентами, викладачами, співробітниками, офіцерами та курсантами Військового інституту. Університетська родина тепло зустрічала їх, з вдячністю вшановуючи виявлену ними мужність і героїзм, відданість народу і рідній Україні. Ректор університету Леонід Губерський, вітаючи героїв, наголосив: « Дозвольте низько схилити перед вами голову, подякувати за ваш ратний труд і побажати усім нам миру!» Героям було вручено «Подяки ректора» та іменні годинники з символікою університету.