Презентація проекту «Історія для воїна»

13.10.2015
13 жовтня 2015 року, напередодні Дня захисника України, на історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка відбулася презентація проекту «Історія для воїна».

"Історія для воїна" - це об'єднання студентів істориків з метою викладання лекцій для учасників АТО.

Організатори розповідають, що ідея проекту виникла влітку і за підтримки керівництва історичного факультету КНУ й Українського інституту національної пам’яті була реалізована. Декан історичного факультету Іван Патриляк підкреслив, що в час неоголошеної війни такий проект – актуальний та зазначив, що патріотичне виховання воїна – веде до перемоги.

Подякувала студентам за потрібний і своєчасний проект заступник декана історичного факультету Лілія Іваницька. "Серце радується, що на факультеті навчаються талановиті, креативні, національно свідомі студенти", - сказала вона.