Литовський політик Андрюс Кубілюс прочитав лекцію для студентів КНУ

08.10.2015
7 жовтня очільник консервативної партії Литви і колишній прем'єр-міністр Андрюс Кубілюс зустрівся зі студентами КНУ імені Тараса Шевченка. Кубілюс - досвідчений політик, який вперше увійшов до Сейму Литовської Республіки у 1992 році та добре знайомий з процесами євроінтеграції й непопулярних реформ. Політик вивчав ситуацію в Україні і наразі входить до парламентської групи співпраці з нашою державою та є радником Президента України. Андрюс Кубілюс переконаний, що ті суспільно-політичні трансформації, що відбувалися в Україні протягом 2014-2015 років і ще не завершилися, Литва переживала у 1993. Проте не варто забувати, що в такої маленької країни, як Литва, вибір після розпаду СРСР був однозначний - лише рух на Захід. Україна ж через набагато більшу територію та власне стратегічне значення майже 25 років витратила на пошуки свого, особливого шляху, - вважає Кубілюс.

Зустріч була проведена за сприяння Посольства Швейцарії в Україні та компанії Sorbes Україна. Інформаційну підтримку забезпечували видання "Український тиждень" та газета "День".