Шануємо Вчителя

06.10.2015
30 вересня відсвяткувала свій 101-й День народження ветеран Інституту журналістики Віра Василівна Шутенко. Привітати Віру Василівну з ювілеєм прийшли члени Ради ветеранів Анастасія Мамалига та Світлана Кабанець, голова профбюро Марина Женченко, викладач кафедри історії журналістики Надія Герасимчук та студентки першого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Каріна-Іванна Рискінай Каріна Скворцова.

Віра Василівна з радістю поділилися з гостями секретами свого довголіття: “це все генетика та щоденна праця, адже мама змалку привчила мене працювати”.

Пропрацювавши майже все життя, вона здобула шану колег і повагу
студентів. Колеги характеризують її як світлу, добру, незаздрісну, впевнену в собі людину. «Банально, але перевірено на собі: чим більше віддаєш, тим більше отримуєш натомість», – каже Віра Василівна. Мабуть, це теж один із секретів довголіття цієї прекрасної жінки.

Зараз Віра Василівна щаслива мама двох дітей, чудова бабуся двох онуків та юна душею прабабуся двох правнуків.
Бажаємо їй міцного здоров’я та багатьох сонячних днів попереду.
Многая літа!

Інститут журналістики