Відкрито спільну програму з університетом Кадіз

02.10.2015

Відділ міжнародного співробітництва КНУ імені Тараса Шевченка оголошує про початок програми Еразмус+ з університетом Кадіз (Іспанія). Ця програма мобільності передбачає можливість для студентів нашого університету поїхати за обміном на навчання до нашого партнера в Іспанію на тривалий термін.

У рамках програми обміну студенти мають можливість отримати грант та під час свого перебування в університеті-партнері відвідувати мовні курси й користуватися усіма навчальними можливостями університету Кадіз безкоштовно! Усі результати навчання в Іспанії будуть зараховані в нашому університеті. Програма Еразмус + дає можливість нашим студентам подивитися Європу, дізнатися про європейську освіту та знайти нових друзів!
.

Відповідальна за ведення співробітництва від КНУТШ:

Верба Галина Георгіївна
galaverba@hotmail.com