На здобуття Державної премії України

01.10.2015
29 вересня 2015 року на розширеному засіданні Вченої ради Інституту проблем реєстрації інформації НАН України (03113, м. Київ, вул. Шпака, 2) у конференц-залі, відбулося громадське обговорення роботи «Методи та новітні підходи до проектування, управління і застосування високопродуктивних ІТ-інфраструктур» (автори: Бойко Ю.В., Волохов В.М., Глибовець М.М., Єршов С.В., Кривий С.Л., Погорілий С.Д., Ролік О.І., Теленик С.Ф., Ясочка М.В.), яку висунуто на здобуття Державної премії України у галузі науки і техніки 2015 р.

До обговорення були запрошені фахівці в галузі IT-технологій. Робота була представлена Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. В обговоренні взяли участь науковці ІПРІ НАН України: академік НАН України Петров В.В., член-кор. НАН України Крючин А.А., Ланде Д.В., Матов О.Я., Циганок В.В.; НТУУ «КПІ»: Глоба Л.С., Тарасенко В.П., Павлов О.А.; Інституту проблем математичних машин і систем Клименко В.П.; КДУ імені Тараса Шевченка: член-кор. НАН України Анісімов А.В., Григорук В.І., та інші. Учасники одноголосно підтримали роботу.