Доповнений список кандидатів на посаду ректора Університету

07.10.2015
29 вересня 2015 р. Міністерство освіти і науки України згідно з абзацом другим частини третьої статті 42 Закону України "Про вищу освіту" передало до Організаційного комітету Університету з виборів ректора для голосування такі кандидатури претендентів на посаду ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 6 жовтня ЦВК університету отримала лист від Міністерства освіти і науки України з повідомленням про те, що додатково до листа МОН від 29.09.2015 р. згідно з абзацом другим частини третьої статті 42 Закону України "Про вищу освіту" додатково вносить для голосування кандидатуру доктора педагогічних наук, доцента Морозової Тетяни Юріївни - претендента на посаду ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Доповнений список кандидатів:
, доктор хімічних наук, професор;
, доктор психологічних наук, професор;
, доктор філософських наук, професор;

- Колодко Сергій Анатолійович, кандидат філологічних наук, доцент;
, доктор філософських наук, професор;
, доктор педагогічних наук, доцент.