Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування регіонального механізму керування народногосподарським комплексом України»

14.11.2003
Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію по темі: «Формування регіонального механізму керування народногосподарським комплексом України»

Конференція буде проходити 25 грудня 2003 року

Ціль конференції:

Обговорення питань і обмін досвідом за рішенням науково-практичних проблем удосконалювання формування регіонального механізму керування народногосподарським комплексом України.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Початок роботи конференції:
25 грудня 2003 р. о 10.00 годині.

Регламент:
Доповідь на пленарному засіданні – до 15 хв.
Доповідь на секціях – до 7 хв.

Режим роботи конференції:

9.00-10.00 – Реєстрація учасників.
10.00-10.30 – Пленарне засідання. Відкриття конференції.
10.30.-13.30 – Робота секцій.
13.30-14.30 – Перерва на обід.
14.30-16.00 – Продовження роботи секцій.
16.00-16.30 – Підбиття підсумків конференції.

Заплановані секції:

1. Теоретичні аспекти формування механізму керування суб'єктами господарювання в трансформаційній економіці.

2. Механізми маркетингового керування діяльністю підприємств.

3. Методичні підходи і практичний досвід ведення зовнішньоекономічної діяльності підприємств регіону.

4. Практика державного регулювання соціально-економічної діяльності підприємств у ринковій економіці.

5. Методика викладання у вузах проблем удосконалювання механізмів керування.

Бажаючі взяти участь у конференції повинні в термін до 5 грудня 2003 р. надіслати заявку на участь у конференції і матеріали своїх виступів (тези).

Заявка подається за формою:
Прізвище ____________________________
Ім'я ________________________________
По батькові ____________________________
Учений ступінь, звання ________________
Посада __________________________
Організація _________________________
Поштова адреса ______________________
Тел./факс ___________________________
E-mail _____________________________
Найменування доповіді ________________
Номер секції _______________________
Зведення про необхідність бронювання місць у готелі (із указівкою кількості місць) _______________________________

Текст виступу чи доповіді представляється в одному екземплярі обсягом до 5 стор. друкованого тексту в редакторі MS Word (версій 97 і вище) і комп'ютерного файлу з розширенням *.doc чи *.rtf. Шрифт Times New Roman Cyr 12. Міжрядковий інтервал 1,5. Назва файлу повинна відповідати прізвища першого співавтора. Дискета формату 3,5.

Публікація (з розрахунку 8 грн. за 1 стор. друкованого тексту) робиться при реєстрації учасника конференції чи висилається поштовим переказом на адресу оргкомітету на ім'я відповідального.

Адреса оргкомітету конференції:
Ауд. 102-У, кафедра Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського, проспект Вернадського 4, м. Сімферополь, Крим, Україна, 95007
Відповідальні:
- Зав. кафедрою МВЕД д.е.н., проф. Крамаренко Валентина Іллівна;
- Зам. декана ф-ту керування з наукової роботи к.е.н., доц. Онищенко Костянтин Миколайович;
- ас. Мартовий Андрій Вікторович;
- ас. Стрельцова Ольга Михайлівна.

Тел. 8 (0652) 23-22-94
E-Mail: biz@crimea.edu

Витрати на проживання і харчування учасників конференції в організаційний внесок не включаються.

При необхідності місце в готелі бронюється самостійно.
Випуск збірника матеріалів конференції планується після її проведення.