Київський університет відвідали посли трьох країн

14.02.2006
Посли Республіки Болгарія, Республіки Молдова та Республіки Румунія в Україні відвідали Київський національний університет імені Тараса Шевченка 13 лютого 2006 року.

Пан Ангел Ганев, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні, пан Міхаіл Лаур, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні, пан Траян Христя, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Румунії в Україні, в рамках робочого візиту зустрілися з ректором університету, академіком Віктором Скопенком. Під час зустрічі, на якій з української сторони також були присутні начальник Управління міжнародних зв’язків Петро Бех та директор Молодіжного центру культурно-естетичного виховання Надія Максименко, вони обговорили проведення в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 1 березня цього року “Свята весни” за участю Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, Міністерства закордонних справ України та студентів київського університету. За словами гостей, “Свято весни” – традиційне свято у їхніх країнах. І вони хотіли б залучити до його святкування й українську молодь, особливо тих студентів, які вивчають слов’янські мови.

Після зустрічі з ректором гості побували в університетському Молодіжному центрі культурно-естетичного виховання.