ІВТ запрошує на IHT KYIV PHYSICS FEST 2015

24.09.2015
23-24 жовтня 2015 р. Інститут високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить лекторій-семінар “IHT KYIV PHYSICS FEST 2015”. Семінар має на меті сприяння популяризації науки та залучення українських дослідників до міжнародного наукового співробітництва. Студенти, аспіранти, молоді вчені зможуть поспілкуватись з запрошеними лекторами – провідними вченими з таких всесвітньовідомих дослідницьких університетів, як Масачусетський Технологічний Інститут (США), Інститут Вайцмана (Ізраїль), Ексетерський Університет (Великобританія), послухати їх оглядові лекції з проблем сучасної науки, зав’язати корисні контакти, обговорити можливості співробітництва.

Захід відбудеться в актовій залі Інституту післядипломної освіти (вул. Васильківська, 36)
.