ІОЦ завершив роботи з переведення корпоративної пошти на нове доменне ім'я

22.09.2015
В рамках програми інформатизації та розпорядження ректора університету Л.В.Губерського, інформаційно-обчислювальним центром (ІОЦ) завершено роботи з переведення корпоративної пошти на нове доменне ім'я. Службовий поштовий сервер mail.univ.kiev.ua буде підтримуватись ІОЦ весь необхідний період експлуатації.

Для переведення всіх співробітників та студентів університету на використання корпоративної пошти передбачено декілька етапів. На першому етапі цю процедуру виконають викладачі університету, на другому - студенти.

Переведення інших категорій співробітників на нову корпоративну пошту буде відбуватися за ініціативи керівників відповідних напрямків та тільки після виконання ряду технічних процедур.

При реєстрації поштових скриньок рекомендуємо попередньо ознайомитися з інструкцією та правилами використання корпоративної пошти. Для реєстрації службової скриньки скористайтесь посиланням - http://mail.knu.ua/.