Оголошено набір студентів-правовиків на «Курс правничої майстерності»

22.09.2015
Сектор працевлаштування студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Юридична компанія «Грищенко, Пронін та партнери» оголошують набір студентів-правовиків на «Курс правничої майстерності».

Запрошуються студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які навчаються на юридичному факультеті та в Інституті міжнародних відосин, спеціальності «Міжнародне право» - 4 курс денної форми навчання або 2 рік навчання в магістратурі. Курс – безкоштовний, з отриманням після закінчення сертифікату. Кількість місць – обмежена (25).

Термін запису – до 28.09.2015р. Для запису необхідно відправити на e-mail job@univ.net.ua заяву (ПІБ, курс, факультет/інститут), а також мотиваційне есе обсягом до однієї сторінки (кегль 14, інтервал 1,5) з поясненням необхідності для себе зазначеного курсу