Благодійний проект «Наш Шевченко»

21.09.2015
8 жовтня 2015 р. о 14.30 в ауд. 202 Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться прес-конференція, присвячена спільному благодійному проекту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, дуету «ТЕЛЬНЮК: СЕСТРИ» та Національного симфонічного оркестру України під патронатом ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка академіка НАН України Л. В. Губерського.

Благодійний проект «Наш Шевченко» має на меті об’єднати зусилля діячів науки, культури, політики, благодійних фондів та організацій різних рівнів для збору коштів на забезпечення 46-го батальйону спецпризначення, у складі якого наразі воює студент історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Артем Новіков.

Артем пішов на фронт у серпні 2014 року і протягом двох місяців брав участь у бойових діях поблизу села Піски. Згодом потрапив до 46-ого батальйону спецпризначення «Донбас-Україна», який після тривалої підготовки вийшов на передову на початку серпня 2015 року. Цей підрозділ налічує близько 700 солдат, із яких безпосередньо на передовій у складі розвідувальної роти воює 50 осіб, зокрема й Артем. Підрозділ вважається одним із найкращих у складі Збройних сил України, і місія саме розвідувальної роти є надзвичайно важливою, тому члени роти потребують належного забезпечення: турнікетів, магазинів АКМ, бандажів і біноклів загальною вартістю близько сорока тисяч гривень.

Організатори проекту: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, проект «ТЕЛЬНЮК: СЕСТРИ», Національний симфонічний оркестр України.

Час та місце проведення проекту: 15 жовтня о 18:30 відбудеться прес-брифінг із керівниками проекту, зустріч із бійцями та артистами; 19:00 – прем’єра музичного проекту «ТЕЛЬНЮК: СЕСТРИ» «Наш Шевченко» у супроводі Національного симфонічного оркестру України на сцені актової зали Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченказа адресою: вул. Мельникова, 36/1 (ст. метро «Лук’янівська»).

За підтримки Міністерства оборони України експонуватиметься військово-історичний фотопроект «Воїн крізь віки».

«НАШ ШЕВЧЕНКО»– спільний мистецький проект дуету «ТЕЛЬНЮК: СЕСТРИ» та Національного симфонічного оркестру Українина вірші Тараса Шевченка (13 пісень), покладених на музику Лесі Тельнюк та Валентина Сильвестрова. Оркестрував музику для виконання симфонічним оркестром диригент Національного симфонічного оркестру України Володимир Сіренко.

Контакти:
+38 (044) 239-34-45 (Бугров Володимир Анатолійович, керівник проекту),e-mail:vabugrov@gmail.com;
+38 (050) 789-81-17 (Школьна Олена Дмитрівна, координатор), e-mail:project.knu@ukr.net;
+38 (099) 459-10-32 (Гречка Станіслав, координатор),e-mail:project.knu@ukr.net;
+38 (098) 817-49-65 (Таранова Катерина Михайлівна, волонтер),e-mail:project.knu@ukr.net.