Шевченковому університету - 181!

21.09.2015
Під небом високим Вкраїни,
Як птаха нестримного злет,
У стольному Києві-граді Великім
Шевченків Університет.

Тут духу єднання й науки,
Рідня тут - професор, студент.
Тобі, Україно, наш розум і руки.
Наш славний Університет!

Виповнився 181 рік від Дня заснування славетного Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З цієї нагоди 18 вересня 2015 року в Мистецькому салоні КНУ відбувся концерт.

Відкрили музичне свято учасники студії естрадного вокалу «Соло» під керівництвом Наталії Рябухи. Вони виконали композицію «Університет»

Прийшли привітати Університет переможці Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців імені Євгена Станковича володарки, Гран-Прі конкурсу юних виконавців Єкатерина Ващенко і Марія - Луїза Плєшакова.

Стіни нашого Університету від початку його заснування пам’ятають звучання хорової та вокальної музики. Студентка Національної музичної академії імені Петра Чайковського Ірина Ушаньова подарувала присутнім хвилини насолоди від звучання арії Адріани із опери Франчески Челія «Адріана Лекуврер».

Лауреат міжнародних конкурсів Дмитро Кифорук виконав українську народну пісню в обробці Платона Майбороди «Як я поорав».

Неперевершеним був виступ гостей із Національної музичної академії України імені Петра Чайковського Павла Хадкевича та Микити Лосєва, які виконали твір «Кафе 1930» Астора П’яццоли.

Студенти КНУ не залишаються осторонь трагічних подій сьогодення,висловлюючи свої прагнення до мирного життя у власній творчості.Володарі диплома ІІ ступеня ХІ Конкурсу авторської пісні та поезії університету, гурт Інституту філології «Своїм шляхом» виконав пісню присвячену Героям зони АТО та їхнім матерям «За лісом».

Джазову музичну композицію подарували фахівці військової справи, офіцери та курсанти диксиленду Військового Інституту університету. (Керівник: начальник військового оркестру, майор Юрій Копач).

Камерний ансамбль Навчально-наукового центру «Інститут Біології» виконав композицію «Canon in D» Йогана Пахельбеля.

Завершив святкову концертну програму найстарший колектив КНУ, володар численних перемог на міжнародних конкурсах, активний волонтер сьогодення - хорова капела «Дніпро». Вони виконали один із геніальних творів - частина кантати Карла Орфа «O Fortuna» та Духовний гімн України «Боже, Великий, Єдиний». Диригували: художній керівник капели Ірина Душейко, хормейстер капели Яна Прохоренко.

Фото: Тетяни Воротняк