Природничі підрозділи КНУ співпрацюватимуть з концерном "Укроборонпром"

14.09.2015
11 вересня 2015 року в корпусі факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем КНУ відбулася робоча зустріч представників Державного концерну "Укроборонпром" з керівництвом факультетів та інститутів природничого спрямування.

Від концерну "Укроборонпром" до нас завітали заступник генерального директора з розвитку Херувімов А.В., заступник керівника апарату генерального директора Бабич А.О., директор департаменту інформаційної політики Сельський Л.І., директор департаменту кадрів Бехтер І.С., головний спеціаліст департаменту виробництва Фіненко В.В., головний спеціаліст департаменту інформаційної політики Кумінов О.В.

Під час зустрічі обговорювалися можливості наукової співпраці університету й "Укроборонпрому", проведення практик наших студентів на підприємствах концерну, працевлаштування випускників університету.