Увага! Оголошено квоти виборців

11.09.2015
Відповідно до вимог п. 25 Статуту Університету 10 вересня 2015 р. Організаційний комітет з виборів ректора передав до Центральної виборчої комісії з виборів ректора Університету вивірений список наукових, науково-педагогічних і педагогічних штатних працівників Університету станом на дату оголошення виборів ректора (20 липня).

Центральна виборча комісія з виборів ректора (протокол № 5 від 10.09.2015 р.) згідно з підпунктом 3 пункту 6.5 Статуту визначила і затвердила такі квоти представництва осіб, які мають право брати участь у виборах ректора:

Загальна кількість осіб, які мають право брати участь у виборах ректора Університету, буде оприлюднена після офіційного отримання від Студентського парламенту Університету кількості виборців, які представлятимуть студентів на виборах ректора Університету.

Центральна виборча комісія