Осіння школа з німецько-українського юридичного перекладу

08.09.2015
7 – 11 вересня Німецька служба академічних обмінів (DAAD) спільно з кафедрою іноземних мов юридичного факультету та Центром міжкультурної фахової комунікації та гармонізації термінології при Науковому парку «Київський університет імені Тараса Шевченка» проводить Осінню школу з німецько-українського юридичного перекладу «ЮРИДИЧНИЙ ПЕРЕКЛАД ТА ГАРМОНІЗАЦІЯ ТЕРМІНОЛОГІЇ В УМОВАХ НАБЛИЖЕННЯ УКРАЇНИ ДО ЄС». Українські учасники мають унікальну можливість отримати сучасні знання та методики від провідних німецьких, швейцарських та українських перекладачів у галузі права, а також завдяки фаховим дискусіям між юристами та лінгвістами обмінятися досвідом у галузі української та німецької правничих мов й отримати практичні навики уникнення правових помилок у галузі юридичного перекладу.

Координатор проекту доцент Олена Шаблій