На Вченій раді університету вручено почесні відзнаки

07.09.2015
7 вересня, на черговому засіданні Вченої ради КНУ імені Тараса Шевченка було вручено ряд відзнак. Дипломи та пам’ятні медалі вручили Почесним докторам нашого університету: відомому українському астроному, академіку Міжнародної академії астронавтики Ярославу Яцківу та авторитетному німецькому славісту, авторові монографії «Тарас Шевченко – забутий поет-ікона» Вальтеру Кошмалю. Директорові ННЦ «Інститут біології» професору Людмилі Остапченко й завідувачу кафедри системного аналізу та теорії прийняття рішень факультету кібернетики професору Олександру Наконечному були вручені посвідчення і пам’ятні знаки «Заслужений професор КНУ імені Тараса Шевченка». Дипломи "Кращий викладач КНУ імені Тараса Шевченка" отримали представники різних факультетів університету.