У КНУ вітають першокурсників

02.09.2015
Урочистості з нагоди посвяти у студенти продовжуються. У День знань в Актовій залі Головного навчального корпусу студентські квитки отримали психологи та історики.

Декан факультету психології професор Іван Данилюк зауважив, що першокурсники 2015-2016 навчального року пройшли складне випробування, оскільки прохідний бал у КНУ був значно вищий ніж в інших ВНЗ України. «Шлях в тисячу миль починається з першого кроку, – процитував декан китайського мудреця Лао-цзи, – Перший крок ви зробили, вступивши в найкращий навчальний заклад України».

Привітали першокурсників-психологів ректор КНУ академік Леонід Губерський, міністр соціальної політики України Павло Розенко.

На історичному факультеті першокурсників вітали проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров, голова Наглядової ради КНУ, академік Володимир Литвин, директор Інституту історії України НАНУ, академік Валерій Смолій, Директор Інституту сходознавства імені А. Ю. Кримського НАНУ, академік Олександр Богомолов, народні депутати України Микола Томенко та Єгор Соболєв.

Декан історичного факультету професор Іван Патриляк переконаний, що цьогоріч на факультет прийшла найкраща, найталановитіша молодь, яка не тільки вивчатиме історію, а творитиме її. «Ви обрали найкращий факультет, адже наш історичний факультет є найпотужнішим в кадровому відношенні історичних факультетів України, а Шевченків університет – найкращим українським університетом", - сказав він.

Яскраве свято влаштували для першокурсників в Інституті журналістики. Вітали їх ректор Леонід Губерський, головний реактор газети "День" Лариса Івшина, ведуча телеканалу ICTV Оксана Соколова, ведучий телеканалу 112 Павло Кужеєв. Вручав студентські квитки директор Інституту журналістики Володимир Різун. Після свята ректор оглянув нову кафедру кіно- і телемистецтва, що розпочала свій третій навчальний рік. Тут навчаються майбутні режисери та сценаристи, оператори, диктори й телеведучі.

Також першого вересня розпочався новий етап у житті Військового інституту: першокурсники отримали студентські квитки, а мобілізованим офіцерам, які проходили курси перепідготовки, вручили свідоцтва про їхнє закінчення. Привітали курсантів та випускників заступник директора Департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України Володимир Мартинюк, а також представники органів громадського самоврядування Військового інституту. Доцент кафедри історії Олексій Вербовий прочитав першокурсникам лекцію про історію Шевченкового університету.

Першими студентські квитки з рук представника Міністерства оборони України отримали бійці, які воювали на Сході. Їх у Військовому інституті — 24. Безцінний бойовий досвід у поєднанні зі знанням права, історії, психології та педагогіки допоможе ветеранам АТО досягнути вершин військової кар’єри.