Випуск 2015 в ННЦ «Інститут біології»

01.07.2015
30 червня 2015 року в Навчально-науковому центрі «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося випускне свято у бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

171 дипломований бакалавр, 40 спеціалістів та 143 магістри біології Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочинають свій кар’єрний шлях.
Теплі слова від директора Інституту доктора біологічних наук, професора, Остапченко Л.І., заступника директора з міжнародних зв’язків доктора біологічних наук, професора Поліщука В.П., слова подяки від випусників-2015, море емоцій, спогадів, і мить прощання – символічне вручення диплома випускника Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Шановні випускники! Протягом останніх шести років ви чули мудрі настанови, поради своїх викладачів. Ми сподіваємося, що ви примножуватиме ті знання, отримані в рідному Університеті, бо як сьогодні сказав знаний випускник біологічного факультету доктор біологічних наук, професор, академік НАН України, заступник директора Інституту біохімії імені акад. О. В. Палладіна Костерін С.О.: «Чим більший у вас буде життєвий досвід, тим більше ви цінуватимете знання, отримані сьогодні»!

Прес-центр ННЦ «Інститут біології»