Захист магістерських робіт за програмою подвійного дипломування

23.06.2015
16 червня 2015 року на економічному факультеті відбувся перший захист кваліфікаційних робіт магістра в рамках програми подвійного дипломування між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Університетом Мачерата (Італія). Студенти спеціальності "Бізнес-адміністрування" захистили свої магістерські дисертації перед спільною українсько-італійською комісією у складі:

З української сторони:
- Лабурцева О.І., д.е.н., професор, професор кафедри маркетингу та реклами Київського національного торговельно-економічного університету (голова комісії);
- Старостіна А.О., д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та маркетингу Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
- Кочкіна Н.Ю., к.е.н., доцент, доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
- Длігач А.О., к.е.н., доцент, доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
- Осецький В.Л., д.е.н., професор, професор кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З італійської сторони:
- Крочі Анджеліні Є., професор факультету політичних наук, комунікацій та міжнародних відносин Університету Мачерата;
- Таволетті Е., професор факультету політичних наук, комунікацій та міжнародних відносин Університету Мачерата.

Загалом кваліфікаційні роботи за програмою подвійного дипломування захистили 10 студентів кафедри міжнародної економіки та маркетингу, які дістають два дипломи магістра зі спеціальностей: "Бізнес-адміністрування" (Україна) та "Міжнародні економічні та торговельні відносини" (Італія).

Вітаємо всіх з цією визначною подією у житті Університету!