Серед стипендіатів фонду «Завтра.UA» - 16 наших студентів!

05.06.2015
Дев’ятий рік поспіль Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» проводила конкурс серед студентів старших курсів (починаючи з третього) вищих навчальних закладів України в рамках Стипендіальної програми «Завтра.UA».

У цьому навчальному році для участі у конкурсі студентами різних вишів було направлено 1244 пакетів документів. За підсумками конкурсу 100 студентів стали переможцями і будуть отримувати протягом року додаткову стипендію від Фонду в розмірі 942 грн. Окрім цього, стипендіати програми отримають від Фонду підтримку індивідуальних ініціатив, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер, залучатимуться до участі у спільних соціальних проектах, братимуть участь в зустрічах з провідними представниками зі сфери політики, бізнесу, культури тощо. Серед стипендіатів Фонду – 16 наших студентів! Це найбільша кількість серед всіх вищих навчальних закладів України. Серед навчальних підрозділів нашого університету найкращі результати продемонстрував Навчально-науковий центр «Інститут біології»: 6 студентів-біологів стали стипендіатами!

Щиро вітаємо наших стипендіатів!

Координатор проведення Стипендіальної
програми «Завтра.UA» у КНУ