ELSA провела лекцію з європейського права

04.06.2015
Європейська асоціація студентів-правників (ELSA) провела 2 червня у КНУ імені Тараса Шевченка лекцію «Introduction to Law of the EU». Лекторами були пан Йоханес Айгнер, заступник Посла Австрії, та пані Лариса Антощук, директор Палати податкових консультантів.

Пан Айгнер розповів про витоки Європейського Союзу, їхній вплив на сьогоднішнє функціонування ЄС, право ЄС, особливості законотворчості та роль різних європейських інституцій у забезпеченні верховенства права та ефективності діяльності Союзу.

Лариса Антощук ознайомила студентів із професією податкового консультанта в Україні та в країнах ЄС, податковими питаннями, що зараз постають перед фізичними та юридичними особами, які не лише ведуть бізнес поза межами України, а навчаються, працюють чи отримують будь-які доходи з-за кордону. По завершенню доповідей учасники мали змогу отримати практичні відповіді на свої запитання.

Олена Шаблій, доцент кафедри іноземних мов юридичного факультету, координатор проекту