Математики обрали своїх чарівних Міс

26.05.2015
22 травня вихованці та викладачі механіко-математичного зібралися у залі УФМЛ, щоб визначити найкрасивішу, найталановитішу, найчарівнішу Міс факультету. Дівчата-конкурсантки показали всі свої здібності, таланти і жіночість в артистично-танцювальних постановках, інтелектуальному конкурсі та конкурсі талантів, а також на дефіле у вечірніх сукнях. Цього року корона Міс механіко-математичного факультету дісталася студентці 1 курсу Валерії Павельєвій. Віце-Міс стала Анна Бєлая, студентка 2 курсу. Були присуджені також титули Міс Артистичність (Софія Журман, 1 курс), Міс Натхнення (Дарина Ріпич, 1 курс), Міс Величність (Анна Яловенко, 3 курс), Міс Неординарність (Крістіна Соффурі, 1 курс). Титул Міс Глядацьких Симпатій дістався Анні Яловенко.

Вітаємо наших дівчат і дякуємо всім, хто долучився до організації незабутнього вечора краси, музики і талантів! Більше фото й різної інформації - тут.

Механіко-математичний факультет