«Забезпечення якості освіти в Україні»

21.05.2015
21 травня 2015 на базі КНУ імені Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Забезпечення якості освіти в Україні».

Організатор – Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), проект «Навчальні програми професійного зростання». У відкритті конференції взяли участь ректор КНУ академік Леонід Губерський, перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун, директор офісу координації програм і стратегії місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні, Білорусії і Молдові.

Проректор з науково-педагогічної роботи КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Бугров виступив з доповіддю «Наскільки результати зовнішнього незалежного оцінювання відповідають очікуванням вищих навчальних закладів?».

Про досвід університету Шевченка зі створення внутрішньої системи оцінювання розповів директор науково-методичного центру організації навчального процесу КНУ Андрій Гожик у доповіді «Імплементація вимог європейських стандартів щодо забезпечення якості освіти: досвід Київського національного університету імені Тараса Шевченка».